Tıbbi Tedarik Kongresi bu yıl beşinci kez ve daha güçlü bir katılım ile 11-13 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara Eliz Otel ve Kongre Merkezinde sağlık sektörüne ev sahipliği yapacak. Tıbbi tedarik zincirinin tüm bileşenlerinin ortak geleceğinin konuşulacağı Kongrede, tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili sorunları, yeni teknolojiler ve başarılı uygulamaları gündeme taşınacak.

Eğer sağlık endüstrisinde ihracatçı bir şirketseniz Tıbbi Tedarik Kongre’sine katılmalısınız! Çünkü USHAŞ’ın Sağlık Bakanlığı ile birlikte ihracata sağlayacağı destekleri ve pozisyonlanmasını burada öğrenebilirsiniz.

Eğer sağlık endüstrisinde üretici bir şirketseniz Tıbbi Tedarik Kongre’sine katılmalısınız! Çünkü Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın üreticiye verdiği destekler ve kapasite kullanımı ile ilgili güncel konuları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Eğer sağlık endüstrisinde kamu tedarikçisi bir şirketseniz Tıbbi Tedarik Kongre’sine katılmalısınız! Sağlık Bakanlığı ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen Kamu Hastanelerinin yöneticileri ile bir araya gelebilirsiniz.

Eğer sağlık endüstrisinde Kamu’dan alacaklı bir şirketseniz Tıbbi Tedarik Kongre’sine katılmalısınız! Cumhurbaşkanlığı, Ticaret Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, SGK yetkilileri ve tüm sektör temsilcileri ile birlikte ödemeler ve vadeler hakkında konuşabiliriz.

Eğer sağlık endüstrisinde üniversite hastaneleri tedarikçisi bir şirketseniz Tıbbi Tedarik Kongre’sine katılmalısınız! Üniversite hastanelerinin satın alma süreçlerinin yeniden yapılandırılması hakkında bilgi sahibi olabilir ve yön verenler arasında yer alabilirsiniz.

Eğer sağlık endüstrisinde global oyuncu bir şirketseniz Tıbbi Tedarik Kongre’sine katılmalısınız! Çünkü Dünya’daki gelişmelere paralel düzenlemelerin yapılması konusunda fikir beyan ederek Türk Sağlık Endüstrisinin geleceğinin şekillendirilmesinde rol alabilirsiniz. Eğer sağlık endüstrisinde Sağlık Market’te ürünleri olan bir şirketseniz Tıbbi Tedarik Kongre’sine katılmalısınız! Sağlık Market’in geleceğine yönelik yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Kayıt için tıklayın!