Tıbbi Tedarik Kongresi’sinde Üniversite Hastanelerine Yüzde 10 İndirim Devam Ediyor

KONTENJANLA SINIRLI İNDİRİMLERDEN FAYDALANMAK İÇİN HIZLI DAVRANIN!

Tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili tüm tarafları bir araya getirecek Türkiye’nin en büyük medikal etkinliğine dönüşen Tıbbi Tedarik Kongresi’nde yeni teknolojik ürünler tanıtılarak yeni uygulamalar anlatılacak.

Bu yıl Sağlık Endüstrileri Platformu ev sahipliğinde gerçekleşecek Kongreye katılmak isteyen üniversite hastanelerine yüzde 10 indirim uygulanacak. İndirimler kontenjanla sınırlı olup, öncelikli olarak kayıt yaptıranlar faydalanabilecek.

Başarılı ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için, kaynakların verimli kullanılması ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri yönetiminin önem kazandığı günümüzde; Tıbbi Tedarik Yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla; Tıbbi Tedarik Kongresi’nin dördüncüsü; 12-14 Şubat 2019 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek.

Sağlık sektöründe yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği ve tedarikçilerle kullanıcıların bir araya geldiği Tıbbi Tedarik Kongresi’nde satınalma, lojistik, stok takibi, kayıt, denetim, finansman ve bilişim alanlarında eğitim ve bilgi paylaşımları için önemli bir platform olarak öne çıkacak.