Online Kayıt

ONLINE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN

KAYIT ve KATILIMCI ÜCRETLERİ (2018)

(Konaklama ve havaalanı transferi dahil eğitim ücreti)

 

Katılımcı (paket) kayıt ücretleri 4 gece ultra her şey dahil konaklama*, havaalanı transfer, toplantı, kurs ve eğitim ücretleri, konuyla ilgili promosyonlardan (eğitim araç ve gereçleri) yararlanmayı kapsamaktadır.

Kongre; Susesi Otel / Belek’te yapılacak olup, otele giriş 5 Aralık 2018Çarşambagünü öğleden sonra, çıkış ise 9 Aralık 2018 Pazar günü kahvaltıdan sonradır.

Geç kayıt yaptıran katılımcılar kongre oteli dolması halinde alternatif yakın otellere yerleştirilecektir. Oteller arası transfer sağlanacaktır.

Bildiri sunmak üzere davet edilen araştırmacılara standart paket katılım ücretlerinden % 10 indirimli kayıt hakkı tanınacaktır.

 

KONAKLAMALI KATILIM (PAKET)

12 Kasım 2018 Pazartesi tarihinden itibaren geçerli fiyatlar 

İki kişilik odada kişi paket ücret: 1.380 TL

Tek kişilik odada konaklamalı ücret: 1.800 TL

(9 Kasım 2018 Cuma gününe kadar kayıt yaptırarak ödemesini yapanlar için standart kayıt ücretinden % 10 indirim yapılacaktır.)

Son kayıt tarihi:

4 Aralık 2018 Salı günü mesai bitiminde kayıtlar sona ermektedir.

 

Konaklamalı katılımcılar; 5 Aralık 2018 Çarşamba günü öğleden sonra, saat 14.00 ten itibaren otele giriş yapıp, 9 Aralık 2018 Pazar günü kahvaltıdan itibaren ayrılacaklardır.

 

MİSAFİR KATILIM (PAKET)

Katılımcı eş ve çocukları için indirimli 4 gecelik paket fiyat
Katılımcıların eş ve yakınları aynı odada kalmak suretiyle: 1.380 TL
0-7 yaş çocuk: Ücretsiz (Aile ile aynı odada)
7-12 yaş çocuk: İndirimli 700 TL (Aile ile aynı odada)

 

SPONSOR KURULUŞLARIN KENDİLERİNE TANINAN KAYIT HAKKINDAN FAZLA KAYIT YAPTIRMALARI %10 İNDİRİMLİ FİYAT TARİFESİ UYGULANIR.

SPONSOR VE STANTLI KATILIM YAPMAKSIZIN KONGREYE KAYIT YAPTIRMAK İSTEYEN FİRMALAR İÇİN İNDİRİMSİZ FİYAT TARİFESİ UYGULANIR.

 

KONAKLAMASIZ KATILIM (PAKET)

Paket Katılım: 800 TL (üç günlük)

Eğitimlere ve toplantılara konaklama yapmaksızın katılanlar öğle yemeği ve gündüz verilen diğer hizmetlerle, promosyon, sertifika, çekiliş gibi diğer katılımcılara verilen tüm hizmetlerden yararlanırlar. Akşam yemeği pakete dahil değildir.

Kısmi Katılım: 400 TL (1 günlük)

Toplantılara günübirlik katılanlar öğle yemeği ve gündüz verilen diğer hizmetlerle, promosyon, sertifika, çekiliş gibi diğer katılımcılara verilen tüm hizmetlerden yararlanırlar. Akşam yemeği pakete dahil değildir.

 

  • Ücretlere KDV eklenecektir.

 

Ayrıntılı bilgi ve yardım için: SONGÜL KARADENİZ

[email protected]    0(212) 272 61 07

 

KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN

 

 *ULTRA HERŞEY DAHİL KONSEPTİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Yiyecekler: Açık büfe kahvaltı, geç kahvaltı, pastane, öğle, akşam yemeği ve gece yemeği.

İçecekler: 24 saat açık olan ünitelerde alınacak içecekler,

Aktivite : Açık & kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, jakuzi, fitness center, masa tenisi, tenis kortu kullanımı, voleybol, basketbol, squash, dart, gündüzleri animasyon showlar, akşamları ise canlı müzik ile eğlence, aerobik. (spor etkinlikleri için önceden randevu almak gerekir.)