Kamu bilişimi alanında pratik, hızlı, hatasız ve tam zamanlı uygulamalarla Fastsoft

Kamu sektörünün bilişim ve mevzuat danışmanlığı ihtiyaçlarına “en iyi ve güvenilir” çözümü sunma hedefiyle kurulan Fastsoft, bu doğrultuda, sürekli iyileştirme felsefesi ile hareket ederek geliştirdiği yazılım çözümlerini uzman kadrosu, mevzuat danışmanlığı ve hizmet sürekliliği ile destekliyor.

Fastsoft’un kamu kurumlarının sahip olduğu insan kaynağı, bilgi ve sermaye gibi temel değerlerin sevk idare ve koordinasyonu esas alarak sunmuş olduğu çözümler ve bu kapsamda geliştirilen ürünler kurumların yürütmekte olduğu hizmetleri daha verimli, daha güvenilir ortamda sürdürmelerini sağlıyor.

Kamu bilişimi alanında pratik, hızlı, hatasız ve tam zamanlı uygulamalar sunan Fastsoft, özellikle Bakanlıklar Merkez ve Taşra Teşkilatları, Üniversiteler ve bu kapsamda da Sağlık İdareleri başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlara hizmet vermeyi hedefliyor.

Sahip olduğu kurumsal yapısı, alanında edindiği köklü bilgi birikimi ve tecrübesi ile Türkiye’nin birçok noktasında yer alan Kamu Kurumları ile işbirliğini sürdüren Fastsoft, her geçen gün bünyesine katılan yeni bir kurumla “Fastsoft Ailesi” kavramını, iddiasını ve büyüme hızını güçlenerek devam ettiriyor.

Fastsoft hakkında daha fazla bilgi edinmek için 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında, Antalya Susesi Luxury Resort Belek’te gerçekleşecek IV. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi ve Fuarında standını ziyaret edebilirsiniz.

Fastsoft