6. Tıbbi Tedarik Kongresi, Sağlık Dünyasını Exponext by Ekspoturk Online Platformunda Buluşturacak

6. Tıbbi Tedarik Kongresi, değişen ve yeniden kurgulanan sağlık sistemlerinde yaşanan ciddi dönüşümleri tıbbi tedarik zinciri odağında hızlı, akılcı, yönetilebilir ve sürdürülebilir bir sağlık sistemiyle gerçekleştirme hedefi ile sağlığın tüm taraflarını bir araya getirecek.

Tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili sorunlar, yeni teknolojiler ve başarılı uygulamaların gündeme taşınacağı etkinlik, Sağlık Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı gibi Kamu kurumlarının yanı sıra üniversiteler, özel sağlık kuruluşları ve tıbbi tedarik sektörünün önemli sivil toplum kuruluşlarının destek ve katılımlarıyla düzenlenecek.

Tedarik zinciri yönetiminde finansal yönetim, mali politikalar, insan kaynakları, endüstrinin gelişmesi, işbirliği kültürü ve koordinasyon gibi konuların yanında sektörün gelişimini destekleyecek globalleşme, ihracat, yerlileşme, millileşme, Ar-Ge ve teşvikler ile mevzuat ve uygulamaların masaya yatırılacağı etkinlikte firmalar dijital stantları ile yeni teknoloji ürünleri ve hizmetlerini tanıtma ve B2B görüşmeler ile hedef kitlesini ile birebir görüşme fırsatı bulacak.

Pandemi ve kriz ortamlarında dijitalleşmenin zirve yaptığı dönemde tıbbi tedarik odaklı sağlık sektörü yaklaşımı ile gerçekleşecek ve çıktıları ile sağlık otoriteleri ve politika yapıcılar için bir kaynak olması hedeflenen 6. Tıbbi Tedarik Kongresi, kamu, üniversite ve özel sektörden sağlık yöneticilerinin yanı sıra sektöre ürün ve hizmet sağlayan tüm firma yetkililerini 3 gün boyunca Exponext by Ekspoturk online platformunda ağırlayacak.